*Caroline BabyCakes*-Info

Návrat- omlouvám se!

7. září 2009 v 19:12 | Sims_x TEAM *Caroline BabyCakes*
Ahojky, takže jsem se Vám chtěla omluvit jak jsem tu dlouho nebyla, ale já měla ty prázdniny strašně nabytý a pak jsem se sem ňák nedostala. U komixu ta grafika byla fakt po*raná a za to se Vám omlouvám já jsem prostě fotila a nák jsem upravovala to nastavení tak se mi to takhle po*ralo. Asi ten komix smažu a udělám nový s novou rodinou a lepší grafikou.
Takže se mějte hezky.
papa
The Sims 2 The Sims 3

Info o Káje:(

1. září 2009 v 15:50 | Sims_x TEAM Draggie
Takže,tohle píšu já,Draggie!A týká se to toho,že Kája možná sekne s tímto blogem!Když jsme dneska byli spolu venku,říkala,že simse nezapla 2 měsíce a když jsem se jí zeptala,jestli něco přidá,řekla že neví.Takže vlastně ani já nevíám,jestli chce pokračovat.Uvidíme.Teď sem dám X-Magazine a možná napíšu komix.Jsem ráda,že se vám líbí:)

Nebudu tu

2. července 2009 v 9:00 | Sims_x TEAM *Caroline BabyCakes*
ahojky, dneska odjíždim. =( Nevim kdy tu budu protože odjíždim do Maďarska a pak na chatu a pak zase do Itálie. Takže opravdu nevim kdy tu budu. Ale nebojte budete tu mít mojí BF Denisku =)
Tak pp =o*

Nový webmaster na blogu- *Caroline_BabyCakes*

22. června 2009 v 14:38 | Sims_x TEAM *Caroline_BabyCakes*
Ahojky, snad mě budete mít rádi stejně jako mojí nej kámošku, která mě sem vzala jako nového webmastera. Moc jí za to děkuju. :) No aby jste věděli já tyhle úvodní články moc neumim psát. :D Takže se na mě prosím nezlobte. Snad se mnou budete alespoň trochu spokojený.
Vaše *Caroline_BabyCakes*

Nějaké info o mě:
Jméno: Karolína
Příjmení: Babická
Věk: 12
Město: Praha (3)


 
 

Reklama