Aktuálně o blogu

Takhle už to dál NEJDE

28. září 2009 v 18:22 | Sims_x TEAM Draggie
Takže,rozhodla jsem se,že takhle už to dál nejde.
Mít denně 30 lidí,za jeden den cca 1 komentář,většinu sb co neobíhaj,myslíte že mě to baví??
NE!Takhle to prostě dál nejde:(( Nikdo sem nechodí a tím pádem nejsou žádné komentáře-po tom,co tu Kája není a možná už ani nebude,to tady nějak zpustošilo.
Poslala jsem přihlášku na webmastera blogu LovelySims.blog.cz,ale neuspěla jsem.
Nečekejte zde ždáné novinky,možná ani druhou řadu Strchu o život,protože jestli se nevrátí Kája,tak já to tady balim!
Pudu na jinej sims blog nebo sem někoho přiberu!
Čekejte tady v příští době formulář na new webmiss/webmastera,nebo mi pište,zda scháníte webmastera!Musíte mít ale větší návštěvnost než já,více komentů a schopné sb!

Nový design + info

26. září 2009 v 11:22 | Sims_x TEAM Draggie
Ahojda:o) Jak jste si asi všimli,je tu nový design,ten minulý se tu moc neohřál,ale nevadí.Tenhle je takový tmavší,ale pořád nemůžu najít nápad na nějaký pořádný podzimní design.
No a teď věci týkající se okolo blogu.Já už nemám tolik chuť tady přidávat,zvlášť mě nebaví fotit komix,ale baví mě ho psát.Tady je problém ten,že za mě to nikdo nenafotí a bez obrázků psát nemůžu xD A s návrat Caroline to vypadá blbě..psala mi,že by sem ráda chodila,ale že má teď jiný starosti.Já to chápu,ale jestli mi to bude psát donekonečna,tak se nikam nedostaneme.
Dále bych měla nápad,že bych sem dávala fotky z mých rodin.Nebo obecně fotky ze hry..ne třeba jen z jedné rodiny.X-Magazine bude nevím kdy,budu se snažit v týdnu,ale nevím.Tak co na to říkáte?:o)
Dneska se pokusím stihnout Strach o život,už zbývají jen asi 4 díly do konce..ale pravděpodobně uděmám 2.řadu.

Blog upadá

16. září 2009 v 20:43 | Sims_x TEAM Draggie
Ahojky,hezký večer přeje Draggie a zároveň děkuje,že jste si udělali čas a navštívili tento blog.
S blogem to moc dobře nevypadá-návrat Caroline BabyCakes se prodlužuje,navíc má jiné starosti.Neví,jestli bude pokračovat.Já jsem slibovala design a hory doly-není čas.Design udělám jednoduchý podzimní.Komixy fotím,zítra tady bude další díl,ale spíše navečer.Dále pak vyhodnotím Ber nebo nech být 1.kolo na kterém stejně nic k hodnocení nebude,protože Dedola úkol neodeslala.Dále jsem přibrala jedno esbé,takže teď je oběhnu a pár jich vymažu.Jsem ráda,že stále více lidí chce spřátelit.A X-Magazine bude někdy příští týden o víkendu,kdy nemám nic v plánu.
Takže zítra určitě čekejte:
Další díl komixu Strach o život
Vyhodnocení Ber nebo nech být
A design bude příští týden;)

Obě webmiss na víkend pryč

11. září 2009 v 8:07 | Sims_x TEAM Draggie
Ahojky,možná se divíte proč vám píšu v tuhle hodinu.Nemáme informatiku ani pc-jdeme se školou nějak ven a máme sraz až na devátou.Chtěla jsem vám říct,že já ani Kája tady nebudeme o víkendu.Ale nebojte,o články jsem se postarala.Na dnešek odpoledne je tu komix,na zítra přednastavím nějaký pěkný download a na neděli je tu komix.Tak doufám,že se vám to líbí.A po víkendu bych chtěla změnit design,ale uvidíme jak to bude se školou.To je asi vše,co jsem vám chtěla říct,teď ještě obejdu SB.Jo a v neděli bych chtěla udělat první kolo Ber nebo nech být!{click}Přihlašte se,počet je neomezený!
P.S.:Dneska mám svátek:D:D:D

Nějaký blbeček se nám naboural na blog.

5. září 2009 v 18:24 | Sims_x TEAM Draggie
Ano je to tak-přijdu na lovelysims a vidim,že se jim tam někdo vloupal..pak jdu na sims-girl122 a tam taky!Samé blbiny tam měli od nich napsaný!Pak přijdu sem a co nevidím-tady taky!Myslela jsem,že se scvoknu,rychle měnit hesla atd.Nějaký maniak to musí být..kdybyste viděli ten článek co tu byl:D:D Prej že mu máma chodí kontrolovat každou chvíli jestli mu nenarost a že má 4 centimetry a je to furt stejný,a přidal nějaký obrázek z downloadu no..Naštěstí už to snad bude dobrý,ale musim dát new heslo Káje,která asi stejně skončí:// Tak teď jdu psát Strach o život,do večera ho tu čekejte;D

Konec prázdnin,comeback začíná!

29. srpna 2009 v 19:07 | Sims_x TEAM Draggie
Ahojky,po dlouhý době se vám hlasí jedna z vašich webmissek Draggie!Takže začíná náš poprázdninový comback u mě,a doufám i u Caroline BabyCakes!Takže,nevím jak Kája,ale já chystám hned dvě věci!
1.Soutěž Ber nebo nech být
2.Komix Strach o život(úvod už je nafocený!)
Takže teďka oběhnu naše sb a těště se na nový komix;)

Další new dess(16.7.)

16. července 2009 v 21:00 | Sims_x TEAM Draggie
Ahojky,takže píšu další aktuálku!=)
Dneska sem byla celej den pryč,tak sem vám tady přednastavila komix..=) očekávám komenty..=)
Další info je new design,ten minulej tady moc dlouho nebyl,ale nelíbil se mi..nebyl ani takovej letní..neřikám že je tenhle letní,ale lepší než minulej.
Další věc je,že zítra jedu víc jak na 14 dní(asi) na chatu!Aby to tady neschátralo(Caroline je pořád pryč)tak je tady něco přednastavené!Ale choďte sem,články budou;P Tak to bude asi jediné.SB sem oběhla..kdo si nevšimnul minulého článku tak hlasujte pro číslo 6.Cheryl!!!!
↓↓↓↓

Nový design(13.7.)

13. července 2009 v 15:37 | Sims_x TEAM Draggie
Ahojky,jak se máte a co děláte?Já celkem fajn a teď jsem pro vás udělala new dess.Mě osobně se moc nelíbí,ale je tak nastejno s tim minulym=oD
No taky dalšé téma jsou články.Mohli jste si všimnout,že už tu 3 týdny nebyl X-Magazine.Ale prostě se mi nechce.Přidávám downloady,občas nějaké news a zajímavosti a komixy.To by mělo stačit.
Příští tejden jedu na 14 dní na chatu!Něco málo přednastavim,ale třeba jenom 1 článek obden!A jednou týdně tady čekejte komix.
Takže tady vlastně nikdo nebude online,nevim totiž kdy se Kája vrátí=o(
Tak pa,jdu fotit=o)

Konec komixů od Draggie?

8. července 2009 v 9:34 | Sims_x TEAM Draggie
Ahojky,nejdříve se chci omluvit,že tu zas nebylo nic,jen samá slovíčka.Snad sem dneska ještě něco hodím.
Takže-abych se dostala k tématu-dneska sem čistila PC a bohužel,vymazali se mi nějaké potřebné downloady do komixů(např.Lollin skin).Nevím,co všechno se smazalo z nábytku a z oblečení,zkoušela jsem jen make-up a vlasy.
Proto sem se vás chtěla zeptat,jestli mají moje komixy pokračovat?Možná blbá otázka,řeknete si-smazalo se pár downloadů a ona končí s komixy?Jenže ta Lolla už nevypadá jako Lolla bez toho skinu achjo..a to navíc ani nwm všechno co se mi smazalo,určitě toho bude víc.Ještě to zkouknu,ale dneska už asi ne,ale pak dám vědět.Zatím hlasujte v anketě,pokud budete hlasovat pro ANO!!!,berete na vědomí,že nějaké postavy budou vypadat jinak.

Nový dess(29.6.)

29. června 2009 v 22:23 | Sims_x TEAM Draggie
Ahojky,máme tu nový dess.Prázdninový.Vim,že ty popisky v menu jsou strašný a že to vůbec nejde přečíst,ale to neni důležitý:D Doufám,že tu bude ještě jeden design,než odjedu.
Jinak tady byly pořád samé downloady,ale bylo to přednastavené.Ve středu tu bude další díl komixu Best Friends Forever? a ve čtvrtek snad další díl Trápení po celý život.A pozor-*Caroline BabyCakes* chystá komix!Ano,je to tak a já se na něj spolu s vámi těším.Taky mě napadl nový komix,ale myslím,že počkám až na Sims 3:) Kámoška to má a slíbila mi,že si to k ní můžu přijít zahrát,takže uvidim a kdyžtak si napíšu ježíškovi:D Tak dobrou noc a choďte sem!A ještě návštěvka-krásná!

Navstevnost za minuly tyden (22.6. 2009 - 28.6. 2009) je:
Pondeli: 53
Utery: 46
Streda: 65
Ctvrtek: 29
Patek: 20
Sobota: 9
Nedele: 22

Celkem: 244

Děkujem!=o*

!!NEW WEBMASTER NALEZEN!!

22. června 2009 v 14:17 | Sims_x TEAM Draggie
Ahojky!Vím,že teď tu bylo dost keců a málo článků co by vás zajímaly,ale je to důležité:Blog má new webmastera!Nemusela jsem chodit daleko,moje nej kámoška Kája tu teď bude se mnou.Bude vystupovat pod přezdívkou *Caroline BabyCakes* a za chvíli vás obšťastní články!Pokud bude chtít něco napsat,tak jí dám slovo.Doufám,že jí tu přivítáte=)

New webmaster??

21. června 2009 v 21:40 | Sims_x
Ahojky,dostala jsem nápad..a to takový,že bych přibrala new webmastera!Chtěla bych někoho,kdo má zkušenosti se Sims,prostě aby to tu oživil,něco přidával,dával tu své komixy.Jenže by to musel být někdo,s kym bych se dobře znala a věřila mu.Tak já nevím,ještě si to promyslím.Kdyby někdo hledal new "brigádu",později "prácičku" s hlavním témem Sims,byla bych ráda kdyby se ozval.Seznámili bysme se přes icq a pak bych vám dala vědět.Může vás být i víc,ale to jedině v moc hezkém snu.Dobrou noc!

Příčina blogového neúspěchu

21. června 2009 v 16:53 | Sims_x
Ano,mám příčinu.Velkou,kterou asi hned tak neporazím:

VŠICHNI CHTĚJ SIMS 3.

Ano.Všichni chtěj články,komixy o Sims 3.Dvojka je už nezajímá.Proto většina skončí třeba s dobrými komixy z dvojky.Protože všichni chtěj trojku.O komixy ze 2 by se nezajímali.Ano,tak to je.Vážně jsem přemýšlela o Sims 3,ale řekla sem si:Až někdy k Vánocům.Názory lidí na trojku se liší.A je taky docela drahá,proto kdyby mě to nebavilo nechci,aby rodiče utratili 1400,- za hru,kterou nehraju.Možná se taky kvůli tomu vyprdnu na komix,ale spíš ne,baví mě.Jenže asi jenom mě,protože nejsou žádné komentáře.To mě štve.Tohle se taky váže na ty body,který sem vám psala včera.Rozmyslím si,jestli tenhle blog nesmažu.

Jak oživit blog?

20. června 2009 v 12:18 | Sims_x
Ahojky!
No,nevím koho zdravit,stejně si to nikdo nepřečte.Titulek mluví za vše.Nikdo sem nechodí.Nejvíc lidí skoro za ty dva měsíce co tu blog je,bylo asi 30 lidí za den.A ani kvůli komixu,kterýmu dělám reklamu na mym hlavnim blogu,sem lidi nechodí.Žádné komenty,prostě nic.A pak mě ani ten blog nebaví.Takže tady jsou návrhy jak blog oživit:
Najít si nějaké SB-Aspoň pár Sb by to chtělo.Jenže by to znamenalo trávit více času na blogu,ale stojí to za to.Obíhala bych je(snažila bych se)několikrát denně podle času.Napíšu na blogy a ještě dnes sem dám článek o hledání new SB.
Dělat blogu reklamu-Na mym hlavim blogu dělám tomuto blogu docela velkou reklamu,ale nepomáhá to.Takže někdy bych možná mohla rozeslat nějakou tu reklamu.
Nepřidávat jen komix-Teď tu byly asi 4 články za sebou-jen komixy.Taky sem přestala s magazínem,protože nebyl čas,ale ten bude,nebojte se!Taky sem přestala přidávat downloady,ale s tím zase začnu.A taky přemýšlim o pořízení Sims 3,ale spíše ne,proto bych se chtěla zameřit na články o TS 3.
Pořádat soutěže-Nejlépe hlasovací.Lidi by si scháněli hlasy a tím víc by sem přišlo lidí a byla by větší šance že si přečtou třeba komix a napíšou komentář.
Psát hezké komentáře-Např.máš hezký blog.Samozdřejmě to budu psát jen blogům,které si mi líbí.Majitel blogu to možná oplatí nebo se sem jen tak koukne.

Těhlech pár bodů bych se snažila dodržet.Doufám,že to aspoň trochu pomůže.

POZOR!

Líbí se ti tenhle blog?Chceš mě podpořit?
Dej si na blog klikačku blogu!
Za každou pomoc odměna!
Všem moc VELKÉ DÍK!

ŠvP+Přednastavené články

7. června 2009 v 11:30 | Sims_x
Ahojky,zejtra jedem na ŠvP,a proto sem vám tu přednastavila dva díly komixu Best Friends Forever?,který nabere nečekaný spád.Však jen počkejte:) Jen bych chtěla poděkovat,že se vám to líbí.
Pa a užijte si čtení!A napište komentíky:)

OMLOUVÁM SE!

5. června 2009 v 10:14 | Sims_x
Ahojky lidi,omlouvám se že párty včera nevyšla,ale když sem přišla ze školy začalo mě bolet v krku a hlava atd,a proto párty nevyšla!Navíc v pondělí jedeme na ŠvP tak to musim vyležet!Je mi líto,ale na omluvu vám sem dám 2.díl BFF?,který sice neni nic moc,ale mám už i 3.,kterej bude lepší.Pa=o*

První díl komixu BFF?Nejspíš pěkně za dlouho!

22. května 2009 v 19:39 | Sims_x
Ahojky,stále trvá můj zákaz na simíky.A nejspíš bude trvat pěkně dlouho,protože dneska sem se ptala mamky,za jak dlouho si budu moct Simy pustit a ona:Až přineseš opravenou známku z matiky.A já nwm jestli něco ještě budeme psát.Takže by mě opravdu zajímalo kdy tady bude 1.díl komixu:( Ale na tohle mámu nepřemluvim.Mám vůbec štěstí,že si můžu aspoň zapnout komp.Jinak tady nic moc nebude,přijde mi že když máte blog o downloadech,tak je to na nic..možná bych mohla přidat něco z Sims 3 a možná tady uvidíte nějaký ten download.Takže tak.Jinak příští týden new číslo X-Magazine,budu se ho snažit obohatit.Tak pa<3

Díky všem za názor

19. května 2009 v 21:01 | Sims_x
Ahojky,takže včera jsem udělala časák o Simících.Na blogy o simech jsem napsala reklamu(nemělo to nic společné s návštěvností),aby ohodnotili časák.Většině se líbil,ale chtěli jste víc stránek.Určitě se budu snažit něco vymyslet:o) Příští číslo by mělo vyjít příští týden(Budu se snažit).Taky se pár lidí zapojilo do soutěží,za což jsem moc ráda+v příštím čísle plánuju víc soutěží!Tohle číslo bylo na zkoušku,takže jsem zvědavá co vyrobim příští týden=)) Jinak teď na blogu přibydou hlavně Downy a Nějaké News o Sims 3,které klepe na dveře.Taky bych ráda přidala komix,ale prozatím mám pořád zákaz na simíky=( Tak papa a choďte sem dál!

Pozastavení komixu!!

16. května 2009 v 9:25 | Sims_x
Ahojky,musim vám oznámit možná pro někoho z vás nemilou zprávu..určitě někdo čet na mym blogu poslední článek,nemám zaracha na kompa,ale prozatím na Sims!:( Takže nemůžu fotit.Je mi to líto,ale komix je na dobu neurčitou pozastaven.
 
 

Reklama