TPCŽ-1.díl Tak vidíte,jak to dopadá

24. června 2009 v 17:38 | Sims_x TEAM Draggie |  Trápení po celý život
Tak,je tu slibovaný 1.díl Trápení po celý život xP


Je ráno.Vstala jsem.Proč ten obličej,když je tak krásný den,řikáte si.Já mám takový po každém ránu.Chci mít normální život.Chci mít kámošky.Chci chodit ven.Chci si kupovat módní oblečení.Chodit na brigády.Ne.Jen já musim sedět doma a být furt doma.Aby mě měli rodiče pod dohledem.

Nandala sem na sebe to obnošené oblečení,už celkem špinavé.Ale dalo se to.Stejně-kdybych poprosila rodiče o nové,neposlali by mě do obchodu,ale tak nanejvýš do háje.Šla jsem na chodbu.Na tu starou chodbu,kde jsou jen police s knihami,staré křeslo a pošlapaný koberec.Když jsem to viděla,chtělo se mi brečet.Když to porovnám s tím moderním nábytkem v časopisech..

Z mého přemýšlení padly mé oči na hodïny.,,Proboha!Cože?To už je tolik hodin?!" Rychle jsem vyběhla z chodby ven před barák.V autobuse už seděla mrcha Cheryl,kterou úplně nesnáším.Viděla jsem,jak se směje,a určitě si řiká:Ona taky umí běhat?

Po škole u autobusu jsem vytáhla papírek,který vypadal jako dolarovka,ale byly tam mé dnešní známky.Koukla jsem se na to se smutným výrazem.Myslela jsem,že tam budou samé jedničky,ale cože?!Ona mi fakt dala tu trojku?Achjo!To zas bude doma!Určitě si řikáte,že trojka neni špatná,ale zatím neznáte mého tátu.Však brzy poznáte.

Začala jsem tam řvát a ječet,že je ta učitelka..však víte co.Fyzika mi prostě nejde a nikdy nepůjde.Nebaví mě to.Jednou sem se prostě neučila a hned mi dala trojku z fyziky.

Nakonec jsem vytáhla domácí úkoly a blížila jsem se k domu.Moje jediná naděje je,že táta nebude doma.

No to víte,že tam byl.Četl si ty jeho trapné "naučné" časopisy.Zrovna asi o UFO.On je sám ufo,takže se něco o své civilizaci aspoň doví:D

Postavila jsem se před něj se smutným obličejem.,,Tati..já..já dneska dostala trojku!" Chvíli se nic nedělo,ale pak mi to táta "nandal".

Blížil se ke mě s nasupěným výrazem.Jeho mastné vlasy se mu lepily k čelu.Jeho celé tělo se na mě valilo.,,Jak si to představuješ ty huso tlustá?Co to jako má bejt?!Nenuť mě,abych ti dal pohlavek!Ještě jednou něco takovýho a seřežu ti tu tvojí tlustou pr*el je ti to jasný?!" Rychle jsem kývla a utekla do pokoje.

A takhle to dopadá furt-táta mi vynadá,já uteču do pokoje,vybrečim se a pak se co nejrychleji pokusím udělat domácí úkoly.

Tak jak se vám to líbilo?:D Mám pro vás pár otázeček..

○Jak na tebe působí Pollyn táta?
○Chtěl/a bys,aby byl dům moderní,nebo staromódní věci k téhle rodině patří?

Těšim se na vaše odpovědi!:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 24. června 2009 v 17:44 | Reagovat

○ Pollyn táta na mě působí dost přísně.. :( chudák Polly
○ Těžko říct, ten komix je uváděn že je ten její život na nic, takže bych řekla že se to k tomu komixu hodí... nebo já newim  :-D

2 Kiki Kiki | Web | 24. června 2009 v 17:44 | Reagovat

sem zapoměla.... HONEM DALŠÍÍÍ!  8-)

3 Miss LanQka Miss LanQka | Web | 24. června 2009 v 17:57 | Reagovat

táta, hmm.. takový že ji moc nechápe  :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama